top of page

Meme Estetiği - Mammoplasty

Cildinize İyi Bakın...

küçük göğüs.jpg

Meme Dikleştirme Operasyonu

Meme dikleştirme ameliyatından sonraki 5 gün işinize ve aşırı aktivite barındırmayan günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Ameliyattan sonraki ilk iki hafta sizi yoracak ve ağrınızı artıracak aktivitelerden uzak durmalısınız.

update 27.05.2018

schedule 9 dk okuma

Meme Büyütme Ameliyatı

Küçük göğüse sahip kadınların bu sorunu artık aşılamayacak gibi değil. Günümüzde artık birçok kişi meme büyütme estetikleri yaptırıyor ve çoğu da bu durumdan oldukça memnun.

update 27.05.2018

schedule 9 dk okuma

Meme Küçültme Ameliyatı

Normal boyutlarda olması gerekenden daha iri olan göğüsler birçok kadının çilesi haline gelmiş durumda. Fazla büyük olan meme dokusu çirkin duruyor kimi kadında ve toplum içerisine çıkamayacak hale getiriyor.

update 27.05.2018

schedule 9 dk okuma

Meme Protezi Çıkarma

Kadınların beğenmediği silikonları ya da sağlıklarını bozan silikon protezler çıkarılabiliyor. Sağlığı bozan silikonlar kolayca cerrahi işlemlerle alınıyor ve yerine yenileri takılıyor.

update 27.05.2018

schedule 9 dk okuma

Meme Ucu Estetiği

Meme ucunda oluşan şekil bozukluğu kadınlarda hem estetik, hem işlevsel hem de psikolojik problemlere neden olur. Memem başının ya da çevresinin büyük oluşu. Kadınları genel olarak psikolojik olarak etkiler ve cinsel sorunları da beraberinde getirir.

update 27.05.2018

schedule 8 dk okuma

Jinekomasti

Erkeklerde kimi zaman utanılacak bir durum haline gelen ve yaz aylarında denize girmeme sebebi olan jinekomasti sanıldığı kadar da çözümsüz bir sorun değil. Günümüzde bu sorun için birçok tedavi seçeneği geliştirilmiştir.

update 27.05.2018

schedule 9 dk okuma

Meme Yağ Enjeksiyonu

İdeal ölçülerde göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar için uygulanan bir diğer yöntemse yağ enjeksiyonudur. Kadınlarda estetik göğüslere sahip olmak için sadece ameliyat olmaya gerek kalmıyor. Artık bayanlar anestezi almadan yağ enjeksiyonu uygulaması ile hayallerinde ki bulunan göğüslere sahip oluyorlar.

update 27.05.2018

schedule 8 dk okuma

estetikforum
bottom of page